Pasibus rozszerza Pasi Dostawy

Usługa ta dostępna jest już z 11 restauracji sieci.

Pasidostawa.pl to serwis, który zapewnia dostawę burgerów i dodatków do nich z sieci Pasibus, w najkrótszym czasie.

- Duża flota aut i rowerów pozwala nam na docieranie w najdalsze zakątki już 7 miast - tam, gdzie jedzenie z dowozem nie jest jeszcze powszechne - mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa.

Klienci, chcący otrzymać zamówienie wprost do domu, mają do wyboru wszystkie pozycje ze standardowego menu danego lokalu. 

Dodatkowo Pasibus skomponował trzy specjalne Rasowe Zestawy - Dla Ciebie, Dla Dwojga i Turbo Set, oferowane jedynie na Pasidostawa.pl. Każdy z nich dostępny jest w dwóch opcjach, zawierających inny rodzaj burgera, frytki i lemoniadę. We wszystkich burgerach można bezpłatnie wymienić kotleta mięsnego na kotleta wege (całkowicie wegetariańskiego, smażonego osobno) lub smażony ser przygotowany według autorskiej receptury.

Dostawa dostępna jest w wydzielonych strefach we Wrocławiu (restauracje działające w centrach: Arkady, Ruska, Magnolia, Pasaż, Aleja Bielany), Poznaniu, Łodzi, Warszawie (Galeria Młociny), Bydgoszczy oraz Szczecinie. Jej koszt zależny jest od lokalizacji, a także odległości od lokalu, który realizuje zamówienie. 

W pozostałych lokalach Pasibusa dostawa możliwa jest dzięki współpracy z zewnętrznymi partnerami. We wszystkich działających restauracjach sieci możliwy jest także odbiór osobisty.

Pasibus to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się w 13 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Marka prowadzi 26 lokali marki w Polsce, w tym 9 restauracji zostało stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

Joanna Hamdan 11833 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.