Wygraj Święta z Mosso!

To hasło promocji konsumenckiej, przygotowanej przez firmę Mosso Kewpie Poland na okres Świat Bożego Narodzenia.

Jest to loteria, w ramach której konsumenci mogą wygrać   co drugi dzień 5 000zł lub Thermomix – o wyborze nagrody decyduje sam konsument! Natomiast codziennie losowanych będzie 5 zestawów przyborów kuchennych Fiskars.

Warunkiem wzięcia udziału w loterii jest zakup produktów Mosso za minimum 10zł, w tym majonezu lub chrzanu (szczegółowy regulamin dostępny jest na www.grajzmosso.pl oraz stronie organizatora akcji www.smolar.pl).

Loteria rusza 23 listopada i potrwa do 20 grudnia 2020. Ale już teraz skupiamy się na przygotowaniu sklepów oferując majonezy i chrzany marki Mosso. Dostępne są atrakcyjne pakiety, standy produktowe i materiały POS, aby móc wystawić produkty w dodatkowych lokalizacjach.

Loteria będzie także szeroko zakomunikowana w regionalnych stacjach radiowych na terenie województw: mazowieckim i podlaskim oraz miast: Olsztyn, GOP, Kraków, Lublin i Radom. Oprócz regionalnego radia dotrzemy do konsumentów z komunikacją o loterii za pośrednictwem ogólnopolskiej prasy konsumenckiej oraz Internetu.

Już dziś przygotuj swój sklep na loterię Wygraj Święta z Mosso!.

Joanna Hamdan 11783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.