Lune de Miel. Organiczny miód kwiatowy

Bio słodycz.

Marka Lune die Miel to naturalne, francuskie miody o bogatych smakach, aromatach i właściwościach leczniczych.

Kolekcja została właśnie wzbogacona o organiczny miód wielokwiatowy pochodzący z upraw ekologicznych. Produkt posiada europejski certyfikat Bio, co oznacza, że produkt został poddany wszelkim testom kontroli jakości wedle restrykcyjnych norm, uprawniającym do sygnowania produktu jako ekologicznego.

Każde opakowanie zawiera 250 g miodu. Miód jest wyjątkowo słodki i ma delikatny kwiatowy aromat. Każde opakowanie wyposażone jest w dozownik „niekapek” dzięki któremu nakrętka pozostaje zawsze czysta, a konsument ma możliwość dokładnego odmierzenia słodkiego przysmaku. 

Całości dopełnia charakterystyczne logo marki w kształcie serca. Nowy miód pasuje do kanapek, do musli, do twarożku, mleka, do wypieków i wszelkich deserów. Miód doskonale komponuje się również z herbatami i naparami z owoców suszonych.

Joanna Hamdan 11788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.