Perfetti Van Melle Polska. Chupa Chups Surprise Grippy Heroes

To połączenie lizaka z zabawką.

- Mali konsumenci uwielbiają zbierać zabawki z danych serii. Z pewnością ucieszą się więc, gdy w mikołajkowym lub świątecznym prezencie znajdą Chupa Chups Surprise czyli połączenie dobrze znanego lizaka oraz zabawki niespodzianki. W naszej najnowszej linii Grippy Heros najmłodsi znajdą 16 figurek superbohaterów, które można zebrać w całą kolekcję - mówi Michał Bonecki, consumer marketing manager Perfetti Van Melle Polska.

Chupa Chups Surprise dostępne są w małym, poręcznym opakowaniu, dzięki czemu zmieszczą się pod poduszką, w specjalnej świątecznej skarpecie lub jako dopełnienie większego prezentu.

Kolekcjonowanie wszystkich miniaturowych zabawek z zestawu może być także zaproszeniem do wspólnej zabawy dla całej rodziny.

 

Joanna Hamdan 11788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.