Biedronka i Action zamiast Intermarché

Sklepy tych sieci w grudniu dołączą do grona największych najemców Galerii Tomaszów w Tomaszowie Mazowieckim, zajmując łączną powierzchnię ok. 2,1 tys. mkw.

Biedronka i Action zajmą przestrzeń, w której do kwietnia 2020 r. funkcjonował supermarket Intermarché.

Nowa Biedronka w Galerii Tomaszów to ok. 1150 m2 przestrzeni wykończonej w najnowocześniejszym formacie sieci, w którym szczególny nacisk kładzie się na atrakcyjną oraz przystępną aranżację przestrzeni i oferowanych produktów. Będzie to pierwsza Biedronka w mieście w takim formacie.

Sklep w Galerii Tomaszów będzie wyróżniał się także rozszerzonym asortymentem świeżych produktów na wagę: mięs, wędlin, serów, a także wyrobów garmażeryjnych, eksponowanych na specjalnie wyodrębnionych ladach oraz oferowanych w znanych klientom, przystępnych cenach. Do dyspozycji klientów będą zarówno kasy tradycyjne, jak i samoobsługowe.

Z kolei Action zaoferuje na powierzchni ok. 950 mkw. szeroki wybór produktów w 14 kategoriach – od wyposażenia domu, biura i ogrodu, poprzez odzież, zabawki, akcesoria hobbystyczne, sportowe, dla majsterkowiczów, po kosmetyki i detergenty czy przekąski. Cechą charakterystyczną sieci jest regularna wymiana asortymentu. Co tydzień w sklepie znajdzie się 150 nowych produktów.

Obecnie Galeria Tomaszów, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, otwarta jest w ograniczonym formacie, niemniej jednak oba nowe sklepy będą mogły być otwarte.

Joanna Hamdan 11833 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.