eService przyłącza się do Black Friday

eService przygotował dwie propozycje dla przedsiębiorców poszukujących korzystnych ofert na terminale płatnicze lub rozwiązania e-commerce, zapewniającego płatności m.in. dla sklepu internetowego.

Specjalna oferta skierowana jest do nowych i obecnych klientów eService, czyli do wszystkich, którzy chcą zmienić dostawcę usług płatniczych, zamówić nowe lub dodatkowe terminale płatnicze albo nowoczesne rozwiązania ułatwiające przyjmowanie płatności przez internet.

Do wyboru są dwie oferty, z których można wybrać jedną lub skorzystać z obu. Pierwsza jest atrakcyjna dla przedsiębiorców, którzy nie spełniają wymogów niezbędnych do otrzymania dofinansowania w Programie Polska Bezgotówkowa, to znaczy mają lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadali terminal płatniczy.

W ofercie eService na Cyber Monday mogą wydzierżawić terminale płatnicze i otrzymać specjalną zniżkę w opłacie za wynajem. Dzięki niej przez pierwsze cztery miesiące umowy zapłacą równowartość tylko jednej opłaty miesięcznej. Oznacza to, że koszt dzierżawy terminali w ciągu pierwszych trzech miesięcy wyniesie 0 zł.

Druga oferta zainteresuje z pewnością wszystkich przedsiębiorców rozpoczynających lub chcących rozszerzyć swoją sprzedaż przez internet. Z okazji Cyber Monday mogą zamówić wygodne rozwiązania płatnicze dla e-commerce, świadczone za pomocą nowoczesnej bramki płatniczej eService. W promocji otrzymają je bez opłat abonamentowych i z bezterminowo obniżoną prowizją (do 0,99% wartości transakcji realizowanych za pomocą wszystkich krajowych kart płatniczych oraz systemów: Blik, PayBylink, ApplePay, GooglePay i MasterPass; do 2% wartości transakcji realizowanych kartami zagranicznymi lub kartami biznesowymi).

Oprócz płatności przyjmowanych za pośrednictwem bramki płatniczej oferującej m.in. obsługę płatności cyklicznych, abonamentowych i subskrybcji, przedsiębiorcy mogą korzystać także z nowoczesnej i bezpiecznej usługi szybkiego linka do płatności. „SafeLink” jest rozwiązaniem ułatwiającym zarządzanie rezerwacjami i transakcjami z klientami, znajduje szerokie zastosowanie w sprzedaży, działalności usługowej oraz w branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Promocja „Elektryzująca oferta Cyber Monday” trwa od 23 do 30 listopada br. By z niej skorzystać, wystarczy przesłać wypełniony formularz zgłoszenia dostępny na stronie www.bezgotowki.pl/cyber-monday. Przesłanie formularza nie zobowiązuje do zawarcia umowy, służy jedynie do wyrażenia zgody na kontakt ze strony eService.

 

Katarzyna Pierzchała 4052 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.