Biedronka dostarczy zakupy za darmo

Z tej oferty będą mogli skorzystać klienci zamawiający online przez aplikację Glovo.

Black Friday, który jest coroczną kulminacją wyprzedaży i ofert handlowych dostępnych na niecodziennych warunkach i przypada zawsze w ostatnim piątek listopada, w Biedronce będzie trwał cały tydzień.
 
Każdy klient sieci dokonujący zakupów przy użyciu aplikacji Glovo będzie mógł liczyć na darmową dostawę produktów z Biedronki. Jedyny warunek, który musi spełnić to e-zakupy warte powyżej 99 zł. Dotąd, aby dostawa była darmowa, konieczne było wydanie na produkty z Biedronki minimum 199 zł.
 
E-zakupów w sklepie internetowym Biedronki można dokonywać przez 7 dni w tygodniu: również w niedziele niehandlowe i w godzinach dla seniorów (poniedziałek-piątek godz. 10:00-12:00). Nie ma limitów wagowych dostawy. Zamówienia można składać w godzinach 10:00-22:30; w wybranych miastach od 8:00.
 
Najpopularniejszymi produktami kupowanymi przy użyciu aplikacji Glovo są: świeży filet z piersi kurczaka, świeży łosoś, pomidory malinowe oraz banany. Biedronka oferuje także produkty mrożone, zapewniając ciągłość chłodzenia od chwili skompletowania zamówienia do momentu realizacji dostawy. Najwięcej zamówień jest składanych w godzinach 10:00-14:00, a czas dostawy z zasady nie przekracza godziny.
 
Oferta obowiązuje w 27 miastach, gdzie Biedronka współpracuje z Glovo i ważna jest od 23 do 29 listopada.
 
Joanna Hamdan 11833 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.