Polomarket nie zwalnia tempa

Po otwartym na początku listopada obiekcie w Maszewie, polska sieć supermarketów otwiera sklepy w kolejnych lokalizacjach.

Sieć Polomarket otworzyła kolejny sklep w województwie pomorskim, a dokładniej w Słupsku. Obiekt o powierzchni 670 mkw. zlokalizowany jest w samym centrum miasta - w Galerii Wokulski. 

Dzień później, w sobotę 21 listopada otwarty zostanie zmodernizowany sklep w Zawadzkiem, województwo opolskie. Supermarket przy ul. Handlowej 3, zyskał większą powierzchnię sali sprzedaży, która aktualnie wynosi aż 624 mkw.

Natomiast 28 listopada (sobota) nastąpi otwarcie sklepu w Tuliszkowie, województwo opolskie. Nowo wybudowany supermarket, zlokalizowany przy ul. Kasztelana Zaremby 27 E, zastąpi sklep w dotychczasowej lokalizacji. Sala sprzedaży o powierzchni 700 mkw. oraz parking z ponad 50 stanowiskami zapewni klientom komfort zakupów.

Sieć Polomarket regularnie otwiera nowe i zmodernizowane supermarkety w kolejnych miejscowościach  Polsce. Jednocześnie poszukuje nowych lokalizacji.

Grupa Polomarket to polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W jej skład wchodzi również spółka logistyczna. Obecnie sieć Polomarket liczy ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i ma blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Firma zatrudnia 5 800 osób.

Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.