Podcast: nowy format Lidla

Ekonomia, ekologia czy trendy żywieniowe - to tylko wybrane z tematów, o których z zaproszonymi gośćmi będzie rozmawiał Karol Okrasa, gospodarz podcastu "Dobry Temat".

Skąd się biorą ceny? Co robić, aby nie marnować żywności? Jak będą wyglądały zakupy w niedalekiej przyszłości? Jakie rozwiązania ekologiczne stosuje się w sklepach? Tych i wielu innych ciekawostek ze świata Lidla dowiemy się z podcastu – cykliczny program pod tytułem "Dobry Temat" poprowadzi Karol Okrasa. W każdym odcinku poznamy ekspertów w swoich dziedzinach oraz różne ciekawe osobistości, które wspólnie z Karolem przybliżą nam „dobre tematy”.

- W Lidl Polska zależy nam na otwartej komunikacji z naszymi klientami. Wiemy, że to w jaki sposób funkcjonują sklepy, skąd tak na prawdę biorą się towary na półkach i co wpływa na ich cenę jest bardzo interesujące dla wielu osób – tłumaczy Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications Lidl Polska. - Podobnie jest z ekologią czy niemarnowaniem żywności. Mamy nadzieję, że podcast „Dobry Temat” prowadzony przez Karola Okrasę będzie dla naszych klientów atrakcyjną propozycją, z której zaczerpną wielu wartościowych treści  – zachęca.

Podkreśla, że jako sieć Lidl współpracuje z Karolem już od wielu lat, dlatego też jest przekonana, że nikt inny lepiej niż on nie poprowadzi „Dobrego Tematu”.

Pierwszym gościem Karola Okrasy jest Jagna Niedzielska, propagatorka zero waste, czyli życia według szeroko pojętej zasady niemarnowania. Jest ona orędowniczką wykorzystywania w kuchni wszystkiego co nadaje się do spożycia i zachęca do kreatywnego gotowania z resztek. Dowiemy się zatem jakie są fakty dotyczące wyrzucania żywności w Polsce, ale również co robić, by w kuchni nic się nie marnowało.

Podcast "Dobry Temat" miał swoją premierę już 16 listopada. Ciekawych rozmów można słuchać na wszystkich popularnych serwisach streamingowych, czyli YouTube Lidl Polska, Spotify, Google Podcasts, Apple Podcast.

Wszystkie odcinki można znaleźć również na www.lidl.pl/podcast, gdzie dodatkowo będą opisane.

Katarzyna Pierzchała 5451 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.