Kolejne otwarcie Biedronki

W Mławie sieć otworzyła właśnie swój piąty sklep.

Nowa placówka o powierzchni 715 mkw. znajduje się przy al. Św. Wojciecha 13. 

Do dyspozycji klientów jest 5 kas tradycyjnych oraz 2 czytniki cen. Placówka proponuje również świeżo wypiekane pieczywo. Jednocześnie w sklepie zostały wydzielone strefy z kosmetykami oraz artykułami promocyjnymi.

Ta placówka, jak każdy nowy sklep Biedronki, została wyposażona również w ekologiczne nowości technologiczne, takie jak automatyczne i regulowane oświetlenie LED oraz regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2. Przy sklepie znajduje się przestronny parking na 32 miejsca, w tym dwa dla osób z niepełnosprawnościami.

Z okazji otwarcia, klienci mogą skorzystać z promocji, którymi objęte są m.in. mleko Wypasione 1 l w cenie 1,99 zł. (przy zakupie 6 szt.), kiełbasa Śląska Kraina Wędlin w cenie 4,99 (przy zakupie 2 szt.), banany w cenie 1,99 zł za kg (60% taniej) czy filet z piersi kurczaka w cenie 8,45 zł za kg (cena z kartą „Moja Biedronka”). Na uwagę zasługuje promocja „Kup min. 2 i zapłać -50%” – przy zakupie min. 2 artykułów przemysłowych lub tekstyliów można otrzymać 50% rabatu na każdy z nich. Oferta promocyjna obowiązuje do 21 listopada lub do wyczerpania zapasów.
 
Biedronka przy al. Św. Wojciecha 13 w Mławie jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. od 06:00 do 23:00, w piątki i soboty od 06:00 do 23:30, a w niedziele handlowe w godz. 08:00-20:00.
 
Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.