Apsys Polska wzmacnia zespół ekspertów

Do zespołu Apsys Polska dołączyła Wioletta Bodnaruś, która objęła stanowisko reporting department manager.

Na nowym stanowisku będzie odpowiadać za prawidłową i terminową pracę działu, który m.in. cyklicznie przygotowuje raporty oraz prognozy dotyczące budżetów do właścicieli obiektów zarządzanych przez Apsys Polska. Do jej zadań będzie należała również weryfikacja istniejących procedur, a także ich usprawnianie i poszukiwanie nowych rozwiązań w tym zakresie. Jako doświadczony specjalista będzie wspierać merytorycznie innych pracowników działu oraz pozostałych zespołów zaangażowanych w zarządzanie nieruchomościami.

- W Apsys zawsze stawiamy na najlepszych profesjonalistów. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych usług. Jestem przekonana, że wiedza i doświadczenie Wioletty, będą stanowić wielką wartość merytoryczną, a jej świeże spojrzenie pozwoli na wprowadzenie nowych rozwiązań usprawniających pracę organizacji – mówi Justyna Kur, head of property management department, wiceprezes Apsys Polska.

Wioletta Bodnaruś ma ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe. Niemal od początku swojej kariery związana jest z firmami działającymi na rynku nieruchomości komercyjnych. Ostatnio pracowała w MVGM (wcześniej JLL) oraz Colliers International, gdzie jako associate director w dziale zarządzania nieruchomościami sprawowała nadzór nad finansowym aspektem zarządzania portfelem nieruchomości biurowych, magazynowych i handlowych. Współpracowała bezpośrednio z: Allianz, UBS, Tristan Capital Partners, Patrizia, Griffin Real Estate czy TFI PZU SA. Ekspertka ma tytuł magistra ekonomii, który uzyskała na Uniwersytecie Łódzkim.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Do największych inwestycji firmy na rynku polskim należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1 000 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

 

Katarzyna Pierzchała 4362 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.