Dolina Noteci. Linia karm Rafi

W nowych opakowaniach i z ulepszoną recepturą.

Mając na uwadze ciągle rosnącą świadomość i oczekiwania właścicieli psów, znana i lubiana linia karm Rafi zyskała nie tylko nowe opakowania, ale i ulepszoną recepturę, m.in. wzbogaconą o wartościowe owoce.

Te pełnoporcjowe karmy mokre pokrywają w 100% dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminowe. Ich skład został zbilansowany na podstawie nowoczesnych norm żywieniowych i zaleceń prawidłowego żywienia psów dorosłych, młodych oraz szczeniąt. Mokre karmy Rafi zapewniają odpowiednie zmineralizowanie kości i zębów oraz właściwy przebieg procesów metabolicznych.

Ich receptura wolna jest od substancji konserwujących, barwników czy aromatów poprawiających smak czy stymulujących apetyt. Dostępne w puszkach 400 g i 800 g w sześciu smakach.

Joanna Hamdan 12216 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.