Chorten Mazowsze: mamy już ponad 300 sklepów

Mazowiecka spółka regionalna Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten zrzesza już 300 placówek. Dzięki temu w całej Grupie działa ponad 2000 punktów detalistów. Z zapowiedzi operator wynika, że na tym nie koniec.

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia nastąpi otwarcie kolejnego sklepu z logo Chorten, przy ul. Wrocławskiej w Warszawie. Będą to kompaktowe delikatesy, wśród zabudowy wielorodzinnej, z szeroką ofertą ogólnospożywczą w tym z produktami świeżymi. W samej stolicy Grupa Chorten Mazowsze ma już ponad 100 punktów polskich detalistów.

- Udaje nam się z sukcesem pozyskiwać nowych partnerów do współpracy w województwie mazowieckim, oferując im korzystne warunki handlowe u producentów i dystrybutorów. Dołączają do nas zarówno właściciele od lat prowadzący sklepy detaliczne, jak i osoby, które postanowiły uruchomić zupełnie nową placówkę - mówi Agnieszka Woźniak, dyrektor handlowy Grupy Chorten Mazowsze.

Tylko w tym roku Grupa Chorten Mazowsze pozyskała 26 nowych partnerów prowadzących sklepy ogólnospożywcze i alkoholowe. Powiększa się też sukcesywnie liczba sklepów z odświeżonym brandingiem Grupy Chorten.

- Wiele placówek naszych kluczowych partnerów przeszło już wizualną zmianę, a w następnym roku planujemy kolejne działania, dzięki którym nasze logo będzie jeszcze bardziej widoczne, a sklepy zyskają na nowoczesności – podkreśla Agnieszka Woźniak.

Sklepy pod szyldem Grupy Chorten działają już w całym kraju, jest ich ponad 2030. Osiągnięcie zasięgu ogólnopolskiego było strategicznym planem firmy na 2020 rok.

 

Katarzyna Pierzchała 4022 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.