Lidl przekroczy próg 750 sklepów

W czwartek 19 listopada Lidl otworzy 4 nowe obiekty w: Kolonii Lesznowoli, Zielonce, Trzciance i Opatowie.

Nowy sklep sieci Lidl w Kolonii Lesznowoli, przy ul. Słonecznej 187 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350 mkw. W obiekcie pracę znalazło 30 osób.

W Zielonce Lidl powstał przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 33A i ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1350 mkw. Również będzie tu pracować 30 osób.

Lidl w Trzciance, przy ul. Grunwaldzkiej 9 to placówka o wielkości 1070 mkw. Pracę znalazło w nim 25 osób. Podobnie Lidl w Opatowie, przy ul. Sienkiewicza 43 - ta placówka również ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1070 mkw., ale w obiekcie jest zatrudnionych mniej, bo 18 osób.

W dniu otwarcia na klientów wszystkich sklepów czekać będą specjalne promocje.

Według wyliczeń handelextra.pl po czwartkowych otwarciach Lidl będzie miał łącznie 752 sklepy w Polsce.

Ostatnie otwarcia miały miejsce 28 października (też w czwartek), gdy Lidl uruchomił dwa sklepy - 37. w Warszawie i pierwszy w Jelczu-Laskowicach. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Ilona Mrozowska 4079 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.