Kreatura 2020

Ogłoszenie wyników online już 25 listopada (środa) o godz. 12:00.

W tym roku w Konkursie Niezależnej Kreacji Kreatura jury nominowało 54 prace. Jurorzy obradowali 5 i 4 listopada pod kierownictwem przewodniczącej - Joanny Gerlee, współwłaścicielki i dyrektor kreatywnej agencji Digital Kingdom. Tu można zapoznać się z pełnym składem jury oraz sylwetkami jurorek i jurorów.

W 24. edycji konkursu zgłoszono 132 prace. Nowością jest kategoria specjalna Marketing w czasie pandemii, podzielona na dwie podkategorie - pro bono oraz projekty marketingowe firm i marek. 

Kreatura to ogólnopolski konkurs dla twórców, firm oraz podmiotów, które na zlecenie lub w ramach promocji własnej przeprowadziły kampanię marketingową lub uczestniczyły w jej realizacji. Adresowany jest do agencji marketingowych, domów mediowych, marketerów, studiów filmowych, fotograficznych i graficznych oraz indywidualnych twórców branży marketingowej.

Organizatorem konkursu jest VFP Communications, wydawca "Media Marketing Polska". Partnerami w tym roku są: GetReponse, agencja Pomarańcza (kategoria Kampania), Orange (kategoria Digital), Tandem Media (kategoria Radio), AdValue (kategoria Kampania społeczna/CSR)

Pełna lista nominowanych już znajduje się na stronie  Kreatura.pl.