Nowa drogeria Hebe na Ursynowie

W Warszawie powstała czwarta na Ursynowie i trzydziesta czwarta w stolicy drogeria sieci Hebe.

Najnowsza drogeria Hebe zlokalizowana jest w przy ul. Lanciego 12 w Warszawie. Jest to trzydziesta czwarta drogeria Hebe w stolicy i czwarta w dzielnicy Ursynów.

Hebe to należąca do właściciela Biedronki, firmy Jeronimo Martins sieć drogerii. Oferuje różnorodny asortyment - od największych marek po produkty dostępne na wyłączność, m.in. Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual.

Hebe oferuje kosmetyki naturalne i profesjonalne, koreańskie czy dermokosmetyki.

Z okazji otwarcia klienci mogą liczyć na promocje.

W trzech kwartałach 2020 r. sieć Hebe odnotowała wzrost sprzedaży o 3%, a w samym III kwartale o 6,4%, licząc w złotych. Sprzedaż od stycznia do września odpowiadała 180 milionom euro, podobnie jak przed rokiem. Na porównywalnej powierzchni nastąpił jednak spadek o 9,4% w ciągu 9 miesięcy i wzrost o 1,7% w III kwartale. Sieć ucierpiała zwłaszcza z powodu pierwszego lockdownu w II kwartale i związanego z nim zamknięcie sklepów w centrach handlowych. Sprzedaż LfL spadła wówczas o 26,6%.

Na koniec września sieć Hebe liczyła 256 drogerii o łącznej powierzchni 66,96 tys. mkw.

Ursynów to największa dzielnica prawobrzeżnej Warszawy pod względem powierzchni. Zamieszkuje ją ponad 150 tys. mieszkańców.

 

Magdalena Weiss 3104 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.