Kontigo gotowe na święta

Przez listopad i grudzień, w sieci sklepów kosmetycznych każdego dnia obowiązuje promocja -50% na wszystkie produkty danej marki lub na wybraną grupę kosmetyków.

W ramach promocji “Odliczaj z nami do Świąt!” marka Kontigo przygotowała specjalne zniżki. Każdego dnia, aż do 24 grudnia, kosmetyki wybranej marki lub cała grupa produktów zostaną objęte rabatem -50%. Dostępne będą także gotowe zestawy świąteczne.

Wśród produktów objętych promocją znajdą się jakościowe kosmetyki pielęgnacyjne (m.in. Hoa Natural, Hempure, Sentido, Biolove), zapachy i mgiełki, marki makijażowe (m.in. Moonish Natural czy Mystik Warsaw) i wiele innych.

Ponadto z myślą o kobietach, które kupują prezenty dla wszystkich swoich bliskich i często zapominają o własnych potrzebach, wkrótce rozpocznie się akcja "Kontigo rozdaje prezenty". W dniach 16-26 listopada za zakupy o wartości 200 zł klientki zapłacą 50 zł mniej, co oznacza, że będą mogły przeznaczyć tę kwotę na upominek dla siebie. Powyższe promocje nie łączą się.

Kontigo przyszykowało też wyjątkową ofertę na Black Weekend, który będzie trwał aż cztery dni – od 27 do 30 listopada.

Z uwagi na zamknięcie galerii handlowych sklep internetowy Kontigo.pl będzie działał ze zdwojoną siłą, by sprawnie zrealizować wszystkie zamówienia.

Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.