Mr. Pancake / Pizza Boyz i ich sposób na pandemię

To między innymi dostawy, autorskie menu, vouchery, teraz Mr Pancake Mix do samodzielnego przygotowania pankejków w domu.

Moment w którym gastronomia została zamknięta po raz drugi jest kolejnym sprawdzianem wytrzymałości dla całej branży. Celem głównym restauracji jest teraz utrzymanie pracowników oraz przetrwanie do momentu ponownego otwarcia.

Nic jednak nie zastąpi wizyt gości w lokalu, dlatego Mr. Pancake / Pizza Boyz szukają nowych rozwiązań. Są to oczywiście bezpośrednie dostawy, które sieć restauracji promuje akcją - hasztag #SupportYourLocalGlutenGang.

Ponadto w tym tygodniu sieć  wystartowała z autorskim preorderem Set Mr Pancake️ Mix. Jest to zestaw do samodzielnego przygotowania pancakes we własnym domu. W jego skład wchodzi Mr Pancake️ Mix czyli  receptura na idealnie puszyste ciasto, słodkie kremy i dodatki oraz kilka gadżetów. Zestaw można kupić na oficjalnej stronie restauracji w zakładce sklep.

- Nasza misja to food experience, bo zawsze chcemy dawać Gościom coś więcej, niż tylko posiłek. Staramy się to robić też w czasie lockdownu, czego przykładem jest zestaw Pancakes DIY. Do zestawu dodajemy nasze ulubione kremy i słodycze, ale każdy może zrobić pankejki z czym tylko zechce i to jest w tym wszystkim najfajniejsze! Mamy nadzieję, że nasz set spełni swoje zadanie i nie tylko umili trudny dla wszystkich czas, ale także zapewni unikalne doznania smakowe - mówi Piotrek Śliwa, współwłaściciel Mr. Pancake / Pizza Boyz.

Sieć restauracji Mr. Pancake / Pizza Boyz można także wesprzeć wchodząc na sklep internetowy, gdzie można znaleźć autorski merch taki jak koszulki, bluzy i gadżety oraz gift voucher o wartości 50 zł i 100 zł. 

Joanna Hamdan 12223 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.