BIOPHEN nowa marka kosmetyków naturalnych

Prawdziwa wartość leży w naturze.

Kosmetyki BIOPHEN wpisują się we współczesne trendy kosmetyczne oparte o nurty slow-life i body-positive. Są adresowane do kobiet szukających marek, które niczego nie narzucają, ceniących naturalność i szczerość.

Produkty BIOPHEN w 99 proc. składają się z komponentów pochodzenia naturalnego, są w wysokim stopniu biodegradowalne i oferowane w opakowaniach przyjaznych środowisku. Zawierają naturalne hydrolaty kwiatowe, takie jak m.in. woda różana, szałwiowa czy chabrowa, znane ze swoich dobroczynnych właściwości kosmetycznych.

To wyróżnik linii Botanical, która pojawi się na rynku jako pierwsza. Składają się na nią kosmetyki myjące: żele pod prysznic oraz mydła w płynie (wraz z odpowiednikami w opakowaniu typu refill). Receptury kosmetyków zostały oparte o starannie dobrane delikatne składniki, odpowiednie dla skóry wrażliwej i alergicznej.

Marka BIOPHEN tworzy swoje produkty nie tylko z troską o konsumenta, ale również o naturę. Unika stosowania składników, które negatywnie oddziałują na środowisko i wykorzystuje opakowania ekologiczne.

Kosmetyki posiadają certyfikację Vegan Society i RSPO, będące wyrazem troski o ochronę zwierząt oraz odpowiedzialnego korzystania z zasobów naturalnych.  

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.