Nowy dyrektor finansowy w Hochland Polska

Z początkiem listopada został nim Tomasz Lewandowski.

Tomasz Lewandowski dołączył do Grupy Hochland w listopadzie 2019 roku na stanowisko menadżera controllingu. Przed dołączeniem do Hochland ponad 16 lat pracował w firmie Wrigley/Mars, gdzie zajmował się miedzy innymi integracją biznesów Wrigley i Mars.

- Tomasz Lewandowski jest doświadczonym menedżerem z profesjonalną biegłością, cechuje go rzetelność, jasna i empatyczna komunikacja i umiejętność pracy w zespole. Jesteśmy pewni, że Tomek będzie wzbogaceniem  dla zarządu Hochland Polska i jednocześnie umiejscowi Dział Finansowy pod bardzo dobrym kierownictwem - powiedział Peter Knauer, dyrektor generalny, prezes zarządu Hochland Polska.

Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, i ma w swoim portfolio takie serowe marki jak: Hochland, Almette oraz Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.

Joanna Hamdan 11788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.