Netto przywraca 10% rabat dla pracowników ochrony zdrowia

To odpowiedź sieci na drugą falę pandemii koronawirusa i chęć wyrażenia wdzięczności dla wspaniałej postawy osób, które stoją na pierwszej linii frontu walki z wirusem.

Od czwartku, 29 października, we wszystkich placówkach Netto przywrócony zostaje 10% rabat dla pracowników ochrony zdrowia - informuje dyskonter.

Ze zniżki mogą skorzystać pracownicy ochrony zdrowia, robiąc zakupy we wszystkich placówkach Netto w godzinach 20-23 (a w sklepach zlokalizowanych w galeriach handlowych do ostatniej godziny otwarcia).

Zniżka dotyczy wszystkich produktów, oprócz alkoholu i papierosów, a regulamin akcji dostępny jest w każdym sklepie Netto. Z rabatu można skorzystać od 29 października, od godziny 20.

- Tak jak wiosną, na początku pandemii, chcemy w ten sposób wyrazić ogromną wdzięczność tym, którzy każdego dnia walczą ze skutkami pandemii i służą chorym - mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

- Dlatego też, obserwując dynamicznie pogarszającą się sytuację, podjęliśmy decyzję o przywróceniu rabatu na zakupy w naszej sieci dla pracowników ochrony zdrowia. Zdajemy sobie sprawę, w jak trudnych warunkach te osoby pracują i na jakie ryzyko są narażone, wykonując swoje obowiązki w nadzwyczajnej sytuacji - dodaje.

Przywrócenie rabatu dla pracowników ochrony zdrowia to jeden z kolejnych kroków, na jakie zdecydowało się Netto w ostatnim czasie, obok wydłużenia pracy sklepów do godz. 23. Ponadto w celu dodatkowego usprawnienia zakupów oraz zwiększenia bezpieczeństwa Netto przez cały czas umożliwia sprawdzanie natężenia ruchu w swoich sklepach. Jest to możliwe dzięki modułowi, znajdującemu się na podstronie "Znajdź sklep" na stronie internetowej dyskontera, który pokazuje przewidywaną liczbę przebywających w danym sklepie klientów, w każdej godzinie jego funkcjonowania.

Joanna Hamdan 12546 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.