Hebe w trzech nowych miastach

29 października drogerie sieci pojawiły się w Augustowie, Solcu Kujawskim i Bartoszycach.

Są to pierwsze drogerie Hebe w każdym z wymienionych miast.

Najnowsze drogerie Hebe zlokalizowane są: w Augustowie, w Parku Handlowym przy ul. Ziemiańskiej 1C, w Solcu Kujawskim, w Centrum Handlowym Vendo Park przy ul. Ugory 1 oraz w Bartoszycach, w Centrum Handlowym INBAG przy ul. Elizy Orzeszkowej 2.

Z okazji ich otwarcia klienci będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwszą z nich jest oferta "Wszystkie zapachy do –60%". Promocją objęte zostały zapachy takich marek, jak m.in.: DKNY, Nike, Chopard czy Tommy Hilfiger.

W ramach drugiej promocji "Wszystkie produkty marek" produkty Nacomi i Purederm można kupić z 30% rabatem, a za produkty marki Bielenda zapłacimy aż 40% mniej. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartych sklepach stacjonarnych w Augustowie, Solcu Kujawskim i Bartoszycach, od 29 października do 2 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Oprócz tego z okazji otwarcia trzech wymienionych lokalizacji Hebe, wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach, w ramach akcji "Cenowe Szaleństwo". Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionych sklepach i obowiązuje również od 29 października do 2 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Hebe to sieć oferująca wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. W asortymencie Hebe znajdują się także  kosmetyki naturalne, koreańskie, dermo oraz profesjonalne, a także szeroki wybór produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Joanna Hamdan 12387 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.