Hebe dostarcza zakupy w 2 godziny!

W czasie rosnącego zagrożenia epidemiologicznego, Hebe skraca czas dostarczenia zamówień online.

Click and Collect – to szybki odbiór zakupów w wybranej drogerii. Podczas finalizacji zamówienia online, kupujący wybiera jedną z ponad 250 sklepów Hebe, do którego w ciągu 2 godzin dostarczone zostanie jego zamówienie. Dostawa do wybranej drogerii jest bezpłatna. 

Inną opcją jest dostawa kurierem miejskim Hebe Express – przesyłka zostanie dostarczona w wybrane przez klienta miejsce – do domu, do pracy, a nawet do hotelu, również przed upływem 2 godzin. Usługa ta obecnie jest również bezpłatna – do odwołania. Aby skorzystać z oferty, należy być zalogowanym w momencie składania zamówienia online. Tu uwaga, ta forma dostawy obowiązuje w wybranych miastach (Warszawa, Wrocław, Kraków, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin, Płock, Toruń, Tychy) i w określonych godzinach.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.