Karcher: mamy szorowarki dezynfekujące

Szorowarki Karcher B 150 R lub B 200 R Ride-On można teraz doposażyć w zestaw do dezynfekcji natryskowej, dzięki czemu zapewni się higieniczną czystość w zakładzie produkcyjnym czy sklepie.

Jeśli ktoś nie ma jeszcze takiej szorowarki, to według jej producenta, nawet jeszcze lepiej. Teraz do końca roku można kupić oba modele w atrakcyjnej cenie, zyskując dodatkowo voucher o wartości 4 000 zł na dalsze zakupy sprzętu tego niemieckiego producenta.

A jak działa szorowarka z nowym zestawem do dezynfekcji i co trzeba o nim wiedzieć? Otóż według firmy Karcher dezynfekcja posadzek metodą natryskową zmniejsza liczbę drobnoustrojów do ponad 98,92%. Do jej wykorzystania nie są potrzebne żadne dodatkowe urządzenia, wystarcza szorowarka wraz z zestawem. Wato odnotować, że urządzenia wyposażone w ten zestaw mogą być używane podwójnie: do dezynfekcji posadzek, ale także do normalnego czyszczenia. Jak podkreśla producent, dzięki listwie natryskowej obszary o powierzchni do 16 700 mkw. można skutecznie dezynfekować jednym zbiornikiem. I ostatni aspekt: powierzchnie i przedmioty można dezynfekować natryskowo za pomocą dołączonej ręcznej dyszy, dzięki czemu zdezynfekuje się nie tylko posadzki, ale też ściany i wszelkie przedmioty i obiekty.

Firma Kärcher posiada także specjalistyczne środki czyszczące służące dezynfekcji, które można używać w szorowarce.

 

Katarzyna Pierzchała 3944 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.