Carrefour otworzył kolejny sklep Supeco

Dziewiąta już placówka w tym formacie, będąca połączeniem dyskontu i hurtowni, została otwarty 29 października w Skarżysku Kamiennej.

Nowy sklep liczy 1100 mkw. i oferuje klientom około 4500 produktów.

Placówka Supeco znajduje się przy ul. Marszałka Piłsudskiego 4 w Skarżysku-Kamiennej i otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-21:00 oraz 10:00-18:00 w niedziele handlowe.

Sklep powstał w wyniku rebrandingu istniejącego supermarketu Carrefour, a pracę znalazło w nim 20 osób.

Supeco to format rozwijany przez Carrefour, wpisujący się w przyjętą przez sieć strategię omnikanałowości. Sklepy będące połączeniem hurtowni i dyskontu są dostępne zarówno dla klientów biznesowych, prowadzących działalność gospodarczą w handlu czy gastronomii, jak i indywidualnych.

Oferta Supeco obejmuje zarówno produkty świeże, jak i pakowane, a także kosmetyki, alkohol i chemię domową. Uproszczone aktywa sklepu sprawiają, że większość towarów jest sprzedawanych na paletach i regałach wysokiego składowania, podobnie jak w typowych sklepach cash&carry. Jednocześnie klienci mogą również kupić produkty świeże z lad tradycyjnych, a także warzywa i owoce.

Joanna Hamdan 11620 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.