Ruszył dwupiętrowy Lidl w Warszawie [GALERIA]

Dziś o godzinie 6:00 Lidl otworzył swój 37. obiekt w Warszawie, przy ul. Fort Służew 2. Jest inny niż wszystkie.

Nowy sklep Lidl Polska zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Fort Służew 2. Zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych placówek sieci. Zlokalizowany jest w wielopoziomowym budynku o nowoczesnej bryle. O jego budowie pisaliśmy już w lipcu tutaj.  

Sala sprzedaży o powierzchni ponad 1280 mkw. umieszczona jest na pierwszym piętrze, z kolei na poziomie drugim znajduje się powierzchnia biurowa oraz magazyn.

W obiekcie zostało zatrudnionych 26 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00. Może ona pochwalić się m.in. szerokimi alejkami, a także trawelatorem (tzw. ruchomym chodnikiem) oraz dwoma windami osobowymi, które zapewnią  połączenie między parkingiem a salą sprzedaży.

W obiekcie jest bowiem zadaszony parking, zlokalizowany na parterze (49 miejsc). Dodatkowo dla wygody klientów został wyposażony w system detekcji wraz z urządzeniem informowania o wolnych stanowiskach postojowych.

 

Katarzyna Pierzchała 3944 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.