Biedronka kusi, nie tylko Fajniakami

Tylko w czwartek 29 października Biedronka ułatwi kompletowanie kolekcji Fajniaków poprzez potrojenie liczby naklejek za zakup produktów w ramach akcji Kupuj co Polskie. Jednocześnie ponad 2,3 tys. sklepów sieci będzie czynne w nocy z czwartku na piątek i piątku na sobotę aż do godz. 2 lub 3.

Sieć ma świetną wiadomość dla kolekcjonerów maskotek z Gangu Fajniaków. Tylko dziś Biedronka ułatwia kompletowanie pluszowej kolekcji sympatycznych stworków poprzez potrojenie liczby naklejek za zakup produktów w ramach akcji Kupuj co Polskie. O popularności tej akcji wśród klientów Biedronki najlepiej świadczy fakt, że w ciągu ostatnich 8 tygodni wydali oni ponad 7,2 mld zł na polskie produkty objęte tą akcją.

Fajniakowe naklejki można zbierać tylko do 18 listopada br. W ramach akcji lojalnościowo-edukacyjnej Biedronki można zdobyć również książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń”, w której bohaterowie pomagają podejmować ekologiczne wyzwania. Wystarczy uzbierać 15 naklejek, by dostać ją za darmo.

Naklejki można zbierać robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych sieci Biedronka oraz dokonując zakupów online przez aplikację Glovo dostępną w 21 polskich miastach.

Dodatkowo Biedronka ponownie, w ramach Akcji 24, wydłuża godziny funkcjonowanie sklepów. 1766 sklepów sieci będzie pracować z czwartku na piątek aż do godz. 2 lub 3 rano, a 562 całodobowo. Z kolei z piątku na sobotę całodobowo będzie czynnych 613 placówek, a do godz. 2 lub 3 rano 1753 sklepy na terenie całej Polski.

Jednocześnie Biedronka wprowadza promocję voucherową „Płać mniej, oszczędzaj więcej”. Dzięki niej każdy klient, który przyjdzie na zakupy w czwartek lub piątek w godz. 22-6 i wyda minimum 99 zł otrzyma voucher na kolejne zakupy w wysokości 20 zł. Jego zrealizowanie będzie możliwe z kartą Moja Biedronka w dniach 3-4 listopada br.

 

Katarzyna Pierzchała 3944 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.