Action debiutuje w województwie świętokrzyskim

29 października sieć dyskontów niespożywczych, oferująca szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, otworzyła sklep w Kielcach.

Pierwszy sklep Action w województwie świętokrzyskim znajduje się w Galerii Korona, która zlokalizowana jest przy ul. Warszawskiej 26 .

- Debiut w województwie świętokrzyskim to jedno z najważniejszych osiągnięć Action w Polsce w 2020 roku. Na lokalizację pierwszego sklepu w tym regionie wybraliśmy znane i lubiane centrum handlowe w Kielcach, aby jak najwięcej osób mogło szybko poznać naszą markę. Action świetnie wpisuje się w lokalny mix najemców, dlatego mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się tu z dużym zainteresowaniem i będzie cieszyła się popularnością - mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

- Październik kończymy z 85 sklepami w Polsce. To dla nas duży sukces, biorąc pod uwagę trudną sytuację rynkową i niepewną przyszłość związaną z epidemią - dodaje.

Action w Galerii Korona zajmuje powierzchnię ponad 700 mkw. i oferuje klientom artykuły do pielęgnacji ciała, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Sklep jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Action to międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z ponad 1600 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. W 2019 roku całkowita sprzedaż netto wyniosła 5,1 mld euro. W Polsce obecnie Action posiada 85 sklepów i zatrudnia około 1300 osób.

Joanna Hamdan 11615 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.