Bezpłatna aplikacja wspiera handel w czasie lockdownu

"Zamów i odbierz" dla lokalnych sklepów tradycyjnych.

E-Mka Twoje Zakupy – bezpłatna aplikacja, dostępna na Google Play i AppStore, która pojawiła się na rynku w kwietniu w odpowiedzi na pierwszy lockdown wywołany przez pandemię koronawirusa, uzyskała nowe funkcjonalności ułatwiające robienie zakupów w tradycyjnych sklepach na zasadzie "zamów i odbierz".

Obecnie, mogą jej używać klienci i lokalne sklepy, również te, które nie korzystają z ofert promocyjnych w ramach systemu M/platform, dla którego e-Mka była dedykowana.

Wobec drugiej fali pandemii postanowiliśmy, że udostępnimy nasze rozwiązanie wszystkim chętnym. Aby korzystać z "zamów i odbierz", wystarczy smartfon. Pierwotnie e-Mka Twoje Zakupy była przeznaczona wyłącznie dla użytkowników M/platform. Zmiana decyzji jest podyktowana społeczną odpowiedzialnością w wymagających czasach pandemii. Jednocześnie, tym podmiotom, które są zrzeszone w naszej platformie usługowej, udostępniamy szereg dodatkowych funkcjonalności i atrakcyjne promocje od producentów uczestniczących w programie – powiedział Tomasz Jasinkiewicz, wiceprezes Comp Platforma Usług, operatora M/platform.

Nie wychodząc z domu, za pomocą list zakupowych czy dostępnych promocji, wystarczy przesłać swoje zamówienie do najbliższego sklepu korzystającego z e-Mki, które następnie można odebrać samodzielnie lub może zrobić to osoba robiąca zakupy dla seniorów.

Umożliwienie dokonywania zakupów w bezpieczniejszej formie w okresie pandemii przy obostrzeniach ograniczających liczbę kupujących w sklepie z jednej strony wspiera lokalnych przedsiębiorców, z drugiej znacząco redukuje możliwość zakażenia zarówno wśród kupujących, jak i personelu, którego zaangażowanie w obecnej sytuacji jest szczególnie istotne.

Aplikacja jest na tyle intuicyjna, że nie stanowi problemu nawet dla osób mniej zaawansowanych technologicznie i można ją pobrać z dedykowanej strony https://emkatwojezakupy.pl/zamow/, na której również można zapoznać się z jej szczegółowym opisem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.