Lidl nasyca Warszawę, ale nie tylko

W czwartek 28 października sieć otworzy dwa sklepy - 37. w Warszawie i pierwszy w Jelczu-Laskowicach.

Nowy sklep Lidl Polska zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Fort Służew 2. Zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych placówek sieci. Zlokalizowany jest w wielopoziomowym budynku o nowoczesnej bryle. O jego budowie pisaliśmy już w lipcu tutaj.  

Sala sprzedaży o powierzchni ponad 1280 mkw. umieszczona jest na pierwszym piętrze, z kolei na poziomie drugim znajduje się powierzchnia biurowa oraz magazyn.

W obiekcie zostało zatrudnionych 26 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.   Może ona pochwalić się m.in. szerokimi alejkami, a także trawelatorem (tzw. ruchomym chodnikiem) oraz dwoma windami osobowymi, które zapewnią  połączenie między parkingiem a salą sprzedaży.

W obiekcie jest bowiem zadaszony parking, zlokalizowany na parterze (49 miejsc). Dodatkowo dla wygody klientów został wyposażony w system detekcji wraz z urządzeniem informowania o wolnych stanowiskach postojowych.

Kolejne otwarcie nowego sklepu będzie miało miejsce jutro o godzinie 6:00 w Jelczu-Laskowicach przy ul. Oławskiej 194 A. Tamtejszy obiekt ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1130 mkw., pracę tu znalazło 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 157 miejsc parkingowych.

Według wyliczeń serwisu HandelExtra.pl sieć liczy już (włącznie z czwartkowymi otwarciami) 748. sklepów w Polsce.

 

 

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.