Nutricia Polska. Bebilon 2 BIO

To ekologiczne mleko następne dla niemowląt po 6. miesiącu życia, łączące dobro natury z osiągnięciami współczesnej nauki.

Świadomość ekologiczna wśród rodziców stale rośnie, a opiekunowie coraz częściej zwracają uwagę na pochodzenie żywności, którą wybierają zarówno dla siebie, jak i dla swojego dziecka.

W odpowiedzi na ich oczekiwania eksperci Nutricia opracowali nowość – ekologiczne mleko następne Bebilon 2 BIO, które łączy dobro natury z osiągnięciami współczesnej nauki.

Łagodna formuła Bebilon 2 BIO zawiera najwyższej jakości składniki z certyfikowanych hodowli i upraw w rolnictwie ekologicznym, prowadzonych z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem środowiska, podlegających rygorystycznym wymaganiom i kontrolom na każdym etapie wytwarzania produktu.

Rekomendowana cena za opakowanie 800 g wynosi ok. 69,99 zł.

Joanna Hamdan 11585 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.