Aldi razy dwa

Dwa nowe sklepy dyskontowej sieci Aldi rozpoczną działalność w tym tygodniu.

W środę 28 października o godzinie 6:00 swoje drzwi dla klientów otworzą nowe sklepy sieci Aldi w Dąbrowie Górniczej oraz w Swarzędzu.

W przypadku miejscowości z Zagłębia będzie to drugi sklep pod tym szyldem, a mieścił się będzie przy ul. Legionów 38B. Z okazji otwarcia przez 10 dni na klientów czekać będą specjalne promocje sięgające nawet 66%. Łączna powierzchnia sklepu wynosi 1800 mkw. Na potrzeby nowego sklepu sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

 Mamy nadzieję, że drugi sklep ALDI w Dąbrowie Górniczej spotka się z entuzjastycznym przyjęciem naszych klientów, a nowo powstały sklep stanie się ich ulubionym miejscem codziennych zakupów nie tylko ze względu na komfort, ale i szeroki asortyment – mówi Eliza Polak, kierownik sprzedaży Aldi Polska.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, sieć zmieniła formułę świętowania. Przygotowano liczne promocje cenowe, z których klienci korzystać będą mogli aż 10 dni. Od 28 października do 07 listopada klienci odwiedzający nowy sklep sieci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Promocją objęte zostaną między innymi docenione przez klientów w Wielkim Teście ALDI Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio czy sok wieloowocowy Pure Fruit. Dodatkowo w trakcie 10 dni świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet 66% rabatu na ponad 80 produktów spożywczych. Klienci, którzy w pierwszych dniach otwarcia odwiedzą sklep otrzymają również drobny upominek w postaci torby zakupowej wielokrotnego użytku, smyczy lub żetonu do wózka.

Sklep jest parterowym obiektem przygotowywanym jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. W sklepie znajdują się pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta. Tuż przy wejściu do sklepu znalazł się  też parking ze 100 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 – 18:00. 

Pierwszy w Swarzędzu

Mieszkańcy podpoznańskiego Swarzędza będą mieli okazję zajrzeć do sklepu Aldi w swoim mieście po raz pierwszy. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Tysiąclecia 38. Ta placówka jest nieco mniejsza, bo jej powierzchnia sprzedaży wynosi 1200 mkw., a promocje, które również będą czekać okazji otwarcia na klientów przez 10 dni, sięgać będą do 51%. Mimo mniejszej powierzchni, tu także zatruniono kilkunastu pracowników.


– 
Cieszymy się z naszego debiutu w Swarzędzu i mamy nadzieję, że nasz sklep oraz  szeroka oferta produktów marek własnych, które zostały docenione przez klientów w Wielkim Teście Produktów ALDI spotkają się również z uznaniem mieszkańców Swarzędza. Liczymy na to, że nasz sklep bardzo szybko stanie się ulubionym miejsce zakupów mieszkańców miasta i będziemy mieć okazję do tego, by  otworzyć tutaj nasze kolejne placówki – mówi Dariusz Kujaczyński, kierownik sprzedaży Aldi Polska.

Także ten sklep organizuje 10-dniowe promocje, wyposażony jest w toaletę i pokój dla matki z dzieckiem oraz będzie otwarty w tych samych godzinach, co obiekt w Dąbrowie Górniczej. Dodatkową atrakcja dla rodzin z dziećmi jest nowo powstały plac zabaw, zrealizowany w ramach budowy sklepu.  

- Wcześniej w okolicy nie było żadnego miejsca, gdzie dzieci mogły spędzić czas na świeżym powietrzu, podczas gdy rodzice robili zakupy. Teraz na skwerze najmłodsi znajdą m.in. duży zestaw z dwoma zjeżdżalniami, pojedynczą huśtawkę, karuzelę, bujak, ważkę oraz ławki. Nowy plac zabaw to miejsce, gdzie zabawę ogranicza jedynie wyobraźnia – mówi Artur Prachniak, kierownik działu ekspansji Aldi Polska.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.