Kubica zaprasza na kawę na Orlen

Koncern wystartował z kampanią promującą kawę dostępną na jego stacjach paliw. W akcji, która potrwa do końca roku, kawę polecają Robert Kubica, Kimi Raikkonen i Antonio Giovinazzi, kierowcy zespołu Alfa Romeo Racing Orlen.

Orlen to najbardziej rozpoznawalna marka stacji paliw, którą Polacy darzą także największym zaufaniem i sympatią. Z danych Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS wynika ponadto, że Polacy coraz częściej korzystają ze stacji nie tylko jako miejsca do tankowania paliwa. Pełnią one także rolę kawiarni i restauracji oraz sklepów spożywczych.

- Naszym priorytetem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnianie im najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Kawa, która jest jednym z najchętniej kupowanych produktów na naszych stacjach, objęta jest certyfikatem fairtrade, czyli największego globalnego systemu sprawiedliwego handlu – mówi Adam Burak, członek zarządu PKN Orlen ds. komunikacji i marketingu. - Klienci to doceniają. Popularność naszej kawy niezmiennie przyczynia się do bardzo dobrego wyniku segmentu detalicznego – podkreśla.

Od 22 października do końca roku w kampanii reklamowej kawę na stacjach koncernu polecać będą Robert Kubica, Kimi Raikkonen i Antonio Giovinazzi, kierowcy zespołu Alfa Romeo Racing Orlen. Dodatkowo, w ramach kampanii, do 13 grudnia na stacjach Orlen będzie można skorzystać z oferty promocyjnej. Do dowolnej kawy będzie można kupić wybrane ciastko tylko za 2,5 zł.

Kampania, którą zrealizowała agencja Grey, obejmuje telewizję, radio, prasę, internet (VOD i display), a także nośniki OOH (Out-of-home) i komunikację na stacjach Orlen. Ponadto na profilu facebookowym Stop Cafe do 18 listopada potrwa konkurs #SpotkaniePrzyKawie. Został on podzielony na cztery etapy i w każdym z nich do wygrania są spotkania on-line z zawodnikami Orlen Team: Bartoszem Zmarzlikiem, Anitą Włodarczyk, Piotrem Nowakowskim i Miko Marczykiem. Wśród nagród są także: zdjęcie z podpisem Roberta Kubicy i do wyboru: koszulka lub czapka z podpisami zawodników Alfa Romeo Racing Orlen oraz zestawy kawy Stop Cafe.

Dodatkowo, w trakcie trwania konkursu na profilach Stop Cafe na Facebooku i Instagramie będzie publikowana, w formie animacji, seria 10 ciekawostek o kawie. Animacje „Czy wiesz, że…” poruszają kwestie jakości kawy Stop Cafe oraz jej parzenia. Wszystkie animacje można zobaczyć również w chatbocie konkursowym, który został uruchomiony w dniu startu konkursu.

Katarzyna Pierzchała 3920 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.