Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Najpopularniejsze irlandzkie piwo bez procentów

Guinness 0.0 - bo o nim mowa - to nowe piwo bezalkoholowe od browarów z St James’s Gate.

Guinness 0.0 to niewątpliwie Guinness, tylko bez alkoholu. Może pochwalić się tym samym łagodnym i doskonale zbalansowanym smakiem,  wyjątkowym ciemnym kolorem,  kremową pianą oraz nutami czekolady i kawy, łagodnie zbalansowanymi nutami gorzkimi, słodkimi i palonymi.

Wprowadzenie Guinnessa 0.0 opierało się na 261-letniej historii Guinnessa w zakresie innowacji i doskonałości warzenia piwa, która sięga 1759 roku. Zaangażowanie w zachowanie odrębnego charakteru i smaku Guinnessa było głównym elementem czteroletniego procesu kierowanego przez zespoły techniczne i innowacyjne browaru St James’s Gate.

Aby stworzyć Guinness 0.0, browarnicy St James’s Gate rozpoczynają od warzenia Guinnessa dokładnie tak, jak zawsze, przy użyciu tych samych naturalnych składników czyli wody, jęczmienia, chmielu i drożdży. Następnie w procesie filtracji na zimno odfiltrowywany jest alkohol bez narażania piwa na stres termiczny, chroniąc tym samym  integralność jego smak i charakter. Browarnicy następnie starannie mieszają i równoważą smaki, aby zapewnić charakterystyczny profil smakowy i cechy Guinnessa.
 
- To wyjątkowy dzień dla Guinnessa, ponieważ w końcu ujawniamy Guinness 0.0. Jego wprowadzenie podkreśla nasze wieloletnie zaangażowanie w innowacje, eksperymentowanie i odwagę w warzeniu, wykorzystując moc naszych piwowarów i naszych składników, aby stworzyć piwo bezalkoholowe, które jest w 100% Guinnessem, ale bez alkoholu. Wiemy, że ludzie chcą cieszyć się Guinnessem, gdy nie chcą pić alkoholu bez uszczerbku dla smaku, a Guinness 0.0 wierzymy, że będą w stanie to zrobić - powiedział Gráinne Wafer, globalny dyrektor marki Guinness.

Guinness 0.0 jest warzony w browarze St. James’s Gate w Dublinie, ojczyźnie Guinnessa, i zostanie wprowadzony w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a pod koniec 2021 roku będzie dostępny na innych rynkach na całym świecie.
 
Joanna Hamdan 12546 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.