Koktajle z białkiem serwatkowym

Z mocnym wsparciem digital.

Nowość w ofercie OSM Piątnica – Koktajle z białkiem serwatkowym – od 22 października wspierane będą kampanią digital oraz działaniami w social media.

Prowadzona jest intensywna kampania display, na największych portalach pojawią się artykuły, których celem jest budowanie rozpoznawalności produktu oraz edukacja w zakresie właściwości i niezwykłych zalet głównego składnika Koktajli – białka serwatkowego.

W ramach kampanii, we współpracy z dietetyczką Sylwią Leszczyńską, przygotowana została dedykowana strona www.cudnatury.piatnica.pl z informacjami na temat Koktajli. Planowane są także działania z influencerami oraz współpraca z Agnieszką Mielczarek, dietetyczką prowadzącą kanał „Jedz Inaczej” na YouTube'ie.

OSM Piątnica planuje także wsparcie produktów w punktach sprzedaży poprzez promocje cenowe oraz obecność w gazetkach handlowych.

Joanna Hamdan 11585 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.