Danone. Activia

Nowości na jesień w ofercie marki.

Tej jesieni do sklepów zawitały nowości: dobrze znane jogurty Activia o smaku truskawkowym, jagodowym oraz suszonej śliwki w nowych, pojedynczych opakowaniach oraz Activia w poręcznych saszetkach o smaku truskawkowym oraz brzoskwiniowo-gruszkowym. Activia w saszetce to świetne rozwiązanie na szybką i wartościową przekąskę.
 
Dodatkowo, wszystkie nowości Activia posiadają także oznaczenie Nutri-Score, które ułatwia dokonywanie świadomych wyborów żywieniowych.
 
Kwalifikują się one do kategorii B. Ten opracowany przez naukowców system oznaczania produktów spożywczych za pomocą 5 liter i odpowiadających im kolorów w prosty sposób pokazuje całościową ocenę wartości odżywczej, wskazując tym samym czy dany produkt powinien być wybierany częściej lub w większych ilościach, czy rzadziej lub w mniejszych ilościach.
Joanna Hamdan 11620 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.