Empik otworzył drugi salon w Żorach

Nowy sklep obejmuje blisko 300 mkw. powierzchni handlowej i mieści się na parterze nowo otwartej Galerii Wiślanka

Asortyment nowego salonu w Żorach obejmuje szeroki wybór prasy, nowości wydawniczych oraz bestsellerów książkowych, muzycznych i filmowych.
 
Na sklepowych półkach klienci znajdą także szereg inspiracji kulturalnych i rozrywkowych oraz propozycji na ciekawe zorganizowanie czasu wolnego czy rozwoju zainteresowań.
 
Nie zabraknie również dużego wyboru materiałów kreatywnych, artykułów papierniczych i plastycznych.
 
Dzięki nowo otwartej placówce mieszkańcy Żor zyskują kolejny punkt, w którym mogą w wygodny sposób skorzystać z usługi rezerwacji produktu w aplikacji mobilnej Empik lub na stronie www.empik.com i odebrać go już po dwóch godzinach.
 
Na miejscu jest także możliwość bezpłatnego odbioru zamówień złożonych w sklepie internetowym Empik.com i w serwisie EmpikFoto.pl.
 
Z okazji otwarcia nowego salony w Żorach na pierwszych odwiedzających czekają rabaty na zakupy.
 
Joanna Hamdan 11585 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.