Tesco wprowadza nowości

W sklepach sieci dostępne są nowe bułki smakowe, a w listopadzie pojawi się także zdrowy bochenek na zakwasie i świeże ciasta od polskich dostawców regionalnych.

Pierwszą z nowości, która pojawiła się w piekarni Tesco, jest bułka z dodatkiem suszonej żurawiny, nasion dyni i mieszanki orzechów.

Natomiast od listopada w sklepach sieci będzie można nabyć kolejny zupełnie nowy produkt - "Chleb od serca". Cechuje go obniżona zawartość sodu i zwiększona ilością naturalnych przeciwutleniaczy oraz niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

- Codziennie staramy się poprawiać skład artykułów dostępnych w piekarni, ponieważ wysokiej jakości pieczywo – na zakwasie, ze zdrowymi dodatkami, to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy coraz częściej poszukują zdrowszych produktów, stanowiących doskonałe uzupełnienie pełnowartościowej i zbilansowanej diety. Warto również pamiętać, że w Tesco oferujemy bułki do odpieku, mrożone, pakowane próżniowo po kilka sztuk. Mają dokładnie taki sam smak jak te wypiekane od razu, więc są idealnym rozwiązaniem dla osób niemających czasu na codzienne wizyty w piekarni - mówi Marcin Szpyrka, menadżer ds. zakupów pieczywa w Tesco.

Ponadto w listopadzie na półkach pojawi się m.in. domek z piernika do samodzielnego montażu, babka marmurkowa oraz tradycyjna babka Panettone. Będzie można także zaopatrzyć się w w piernikowe dekoracje na choinkę. W świątecznej ofercie Tesco znajdzie się również większa liczba ciast świeżych, takich jak np. sernik
i rolada makowa, które z łatwością przywołają wspomnienia tradycyjnego świątecznego stołu. Dopełnieniem oferty będzie klasyczny piernik.

Wszystkie produkty pochodzą z lokalnych polskich cukierni.

Joanna Hamdan 11620 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.