Wygraj na Dżem Dobry

W wielkiej loterii marka rozdaje codziennie nagrody finansowe - mechanizm "instant win", a w cotygodniowych losowaniach uczestnicy mają szansę zdobyć nagrody główne- aż 10 tys. zł.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy kupić dowolny produkt dżemowy Łowicz (w loterii biorą udział wszystkie dżemy, konfitury, powidła, borówka lub żurawina) i zarejestrować swój dowód zakupu na stronie www.loteria-lowicz.pl. Liczą się wszystkie produkty – kupione stacjonarnie lub on-line.

Każdego dnia trwania loterii 5 osób wygrywa nagrody po 100 zł, a 15 uczestników – po 50 zł. O wygranej laureaci dowiadują się natychmiast po rejestracji. Każdy uczestnik ma też szansę na wygraną w losowaniach cotygodniowych – w których wygrać można okrągłą sumę, czyli 10 000 zł.

Łowicz informuje o swojej akcji w szerokiej i bardzo silnej kampanii reklamowej. Działania obejmują dedykowany spot telewizyjny, kmunikacja jest prowadzona także w mediach społecznościowych, VOD, kampanii banerowej w internecie oraz w aplikacji zakupowej Blix. Wspierają ją też influencerzy, z którymi współpracuje marka. W sklepach natomiast znajdziemy produkty z promocyjnymi etykietami oraz mocne wsparcie przypółkowe, za pośrednictwem dedykowanych materiałów POS.

Loteria trwa do 30 listopada.

Joanna Hamdan 12546 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.