Jysk najemcą Centrum Łopuszańska 22

To 11. salon tej duńskiej sieci sklepów z wyposażeniem wnętrz w Warszawie.

Sklep zajmie powierzchnię ok 1300 mkw.

To kolejna duża znana marka, która wchodzi do Centrum Łopuszańska 22. Na początku października został tam otwarty pierwszy w Warszawie sklep marki Action. To część planu rekomercjalizacji polegająca na uzupełnieniu tenant mix również o popularne marki dyskontowe. Firma Mallson Polska pracuje nad kolejnymi zmianami i wprowadzeniem innych znanych marek do obiektu.

Jysk jest międzynarodową siecią handlową, wywodzącą się z Danii, która sprzedaje "wszystko dla domu", założoną przez Larsa Larsena, który w 1979 roku otworzył swój pierwszy sklep w duńskim mieście Aarhus.

Obecnie sieć obejmuje 2900 sklepów i zatrudnia ok. 23 000 pracowników w 51 krajach na całym świecie.
Jysk należy do  Lars Larsen Group, w której skład wchodzą liczne firmy m.in. z branży wnętrzarskiej, sieć restauracji, pole golfowe. Łączny obrót Grupy wynosi 4,7 mld euro, roczny obrót Jysk - 3,794 mld ruro.

W Polsce Jysk istnieje od 2000 r. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku. Sieć dynamicznie się rozwija i każdego roku otwiera kilkanaście nowych placówek. Firma prowadzi też sprzedaż online. Zatrudnia ponad 2250 osób.

Joanna Hamdan 11620 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.