Aldi otwiera pierwszy sklep w Śremie

Placówka sieci zlokalizowana będzie na terenie galerii handlowej Saller przy ul. Zamenhofa 20a.

- Cieszymy się z naszego debiutu w Śremie i mamy nadzieję, że nasz sklep oraz szeroka oferta produktów marek własnych, które zostały docenione przez klientów w Wielkim Teście Produktów Aldi, spotkają się również z uznaniem mieszkańców Śremu. Liczymy na to, że nasz sklep bardzo szybko stanie się ulubionym miejsce zakupów mieszkańców miasta - mówi Dariusz Kujaczyński, kierownik sprzedaży Aldi Polska.

Nowy sklep Aldi w Śremie jest obiektem parterowym, a jego łączna powierzchnia wynosi 1250 mkw. Placówka została przygotowana zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00-18:00. Na jego potrzeby sieć zatrudniła kilkunastu pracowników.

Z okazji otwarcia, które będzie miało miejsce 21 października sieć przygotowała liczne promocje cenowe, z których klienci korzystać będą mogli aż 10 dni.

Od 21 do 31 października każdy, kto odwiedzi nowy sklep będzie mógł skorzystać z promocji na wszystkie produkty marek własnych Aldi. Promocją objęte zostaną między innymi docenione przez klientów w Wielkim Teście Aldi: Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio czy sok wieloowocowy Pure Fruit.

Dodatkowo w trakcie 10 dni świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet 55% rabatu na ponad 80 produktów spożywczych. A ci, którzy w pierwszych dniach otwarcia odwiedzą sklep otrzymają również drobny upominek w postaci torby zakupowej wielokrotnego użytku, smyczy lub żetonu do wózka.

Obecnie w Polsce Aldi liczy 143 sklepy i zatrudnia niemal 3000 pracowników.

Joanna Hamdan 11620 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.