Jeszcze więcej całodobowych Biedronek

W ramach Akcji 24, sieć Biedronka rozszerza liczbę placówek, które są czynne przez całą dobę. Od tego tygodnia jest już ich ponad 400 w całej Polsce, dodatkowo ponad 2350 sklepów sieci jest czynnych co najmniej do godz. 23:30.

Jak tłumaczy sieć, wszystko po to, aby ruch klientów rozłożył się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących.

- Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne - podkreśla Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Nowością jest promocja dla klientów którzy zdecydują się na wizytę w sklepach sieci Biedronka w godzinach między 22:00 a 6:00 rano. Mogą oni liczyć na to, że przy zakupie produktów za 99 zł z kartą Moja Biedronka otrzymają voucher na 15 zł do wykorzystania przez następne 2 dni na kolejne zakupy przy kwocie co najmniej 99 zł.

Seniorzy kupujący w wyznaczonych przez rząd godzinach w ciągu tygodnia (w soboty godziny seniorów nie obowiązują) otrzymują wsparcie Biedronki w postaci atrakcyjnych ofert na najbardziej pożądane przez nich produkty codziennej potrzeby.

W tym tygodniu będą mogli kupić taniej każdego dnia inne produkty takie jak np.: świeże mleko, herbata Remsey w torebkach, szynka konserwowa Kraina Wędlin, czy papier toaletowy Soft Queen. Oferta obowiązuje przy zakupach z kartą Moja Biedronka.

SKLEPY BIEDRONKA ZNÓW CAŁODOBOWE

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.