Roleski. Musztarda Dijon

Bez dodatku cukru.

Firma Roleski wprowadziła do swojej oferty Musztardę Dijon bez dodatku cukru, dzięki której możemy cieszyć się jej perfekcyjnym smakiem opartym na krótkim składzie.

Firma Roleski stworzyła Musztardę Dijon zgodnie z tradycyjną francuską recepturą, której historia sięga aż XIV wieku. Jej gładka konsystencja oraz ostry smak z delikatnie wyczuwalną słoną nutą zapewniają wyjątkowe doznania kulinarne.

Musztarda Dijon bez dodatku cukru od Roleski to rozwiązanie, które sprawdzi się w kuchni osób, które muszą ograniczyć lub zrezygnować z obecności cukru w swojej codziennej diecie. Dzięki przejrzystemu składowi musztardy Roleski również diabetycy mogą cieszyć się jej wyjątkowym smakiem.

Nie zawiera ona w swoim składzie także kwasu cytrynowego, pirosiarczynu ani substancji konserwujących. Jest to również produkt bezglutenowy, który z powodzeniem znajdzie miejsce w każdej kuchni.

Joanna Hamdan 11568 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.