Nowy refill Yope we Wrocławiu

Automat do ponownego napełniania produktów kosmetycznych stanął właśnie we wrocławskim sklepie Carrefour BIO, mieszczącym się w Parku Magnolia.

Dzięki wygodnemu automatowi do napełniania Swapp klienci wrocławskiego sklepu Carrefour BIO mogą w prosty sposób ograniczyć ilość zużywanego plastiku i zredukować tym samym ilość odpadów, wyrzucanych do środowiska.

W refilliomacie znajdują się zarówno te najchętniej kupowane kosmetyki Yope, jak i nowości. Teraz podczas codziennych zakupów można uzupełnić takie produkty jak: Naturalny żel pod prysznic Yunnan, Naturalne mydło w płynie Werbena, Naturalny szampon Mleko Owsiane oraz Naturalne łagodne mydło antybakteryjne.

- Jesteśmy dumni, że proekologiczny koncept refilli Yope rozwija się i staje się dostępny dla szerszego grona klientów. To dla nas, dla środowiska i dla planety bardzo ważne, aby takie rozwiązania były coraz bardziej popularne, bo dzięki nim możemy realnie zadbać o zmniejszenie ilości zużywanego plastiku. Im więcej takich automatów pojawi się w sklepach, tym mniej zużytych opakowań trafi do kosza. To prosty mechanizm, ale dzięki niemu oszczędność czasu, pieniędzy i ochrona przyrody staje się możliwa bez wysiłku - podczas codziennych zakupów - przypomina Karolina Kuklińska-Kosowicz, współwłaścicielka Yope.

Na pierwszych 200 klientów, którzy skorzystają z możliwości ponownego uzupełnienia swoich opakowań we wrocławskim Carrefour BIO, czeka niespodzianka od Yope - szklana butelka z pompką do wielokrotnego użytku. Wystarczy już tylko napełnić ją ulubionym produktem Yope, zbliżeniowo zapłacić kartą i gotowe.

Przypomnijmy. Pierwszy refillomat Yope na początku września pojawił się w sklepie Carrefour BIO, zlokalizowanym na warszawskim Bemowie.

Joanna Hamdan 11585 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.