Auchan czynne już od godz. 6.30

Zarząd sieci podjął decyzję, że począwszy od 16 października br. sklepy Auchan otwarte będą od poniedziałku do soboty już od godziny 6.30.

Nowe, wcześniejsze godziny otwarć, to dodatkowa opcja dla osób preferujących poranne zakupy, ale też sposób na rozładowanie kolejek w ciągu dnia. Wcześniej placówki pracowały zwykle od godziny 7.00 (np. warszawskie hipermarkety tej sieci przy ul. Górczewskiej czy Modlińskiej).

Zmiana godzin otwarcia sklepów dotyczy wszystkich sklepów sieci poza sklepami: Auchan Szczecin Galaxy oraz Auchan Łódź Manufaktura. Godziny zamknięcia i funkcjonowanie stacji paliw pozostają bez zmian.

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.

Katarzyna Pierzchała 5183 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.