Tomasz Jakubiak twarzą marki Tarczyński Naturalnie

Kucharz poprowadzi program "Przepis na Naturalne Poranki", który emitowany będzie na platformie YouTube.

Do udziału w serii filmów na platformie YouTube gospodarz zaprosi różnorodnych gości. Wśród nich sportowców, influencerów, a także osoby znane ze świata biznesu i telewizji.

Specjalnie dla nich prowadzący przygotuje śniadania z wykorzystaniem produktów bez konserwantów z linii Tarczyński Naturalnie. Wspólny posiłek będzie okazją do rozmowy o pracy, pasjach i kulinarnych upodobaniach.

W pierwszym odcinku gościem programu była znana blogerka kulinarna i parentingowa Mamagerka. Kolejni na razie pozostają tajemnicą.

Poza prowadzeniem show na kanale YouTube marki, Tomasz Jakubiak będzie również obecny w czasie innych jej działań marketingowych. Szef kuchni będzie gościem wydarzeń w Strefie Aktywności Tarczyński oraz w materiałach telewizyjnych, m.in. podczas pasm śniadaniowych. Wspólnie zrealizowane przepisy mogliśmy zobaczyć na antenie TVP2 w programie "Pytanie Na Śniadanie" już we wrześniu.

Pierwszy odcinek serii "Przepis na Naturalne Poranki" miał swoją premierę 15 października. Kolejne będą pojawiać się cyklicznie w kanałach marki Tarczyński w serwisie YouTube i na Facebooku.

Joanna Hamdan 11442 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.