Sertop: gdzie kupuje się serki topione?

Okazuje się, że w lokalnych, osiedlowych sklepach spożywczych, blisko domu.

Troska o zdrowie sprawiła, że Polacy mocno ograniczyli częstotliwość robienia zakupów, na rzecz większego, niż dotychczas koszyka zakupowego. W kupowanych produktach „na zapas” znalazły się także serki topione.

Gdzie Polacy kupują serki topione? - Okazuje się, że najczęściej i najchętniej nasi konsumenci sięgają po nasze produkty w lokalnych, osiedlowych sklepach spożywczych, blisko swojego domu. Powodem tego jest wygoda i oszczędność czasu, a także troska o zdrowie najbliższych i ograniczenie ryzyka związanego z koronawirusem - mówi Aneta Będkowska, marketing manager w Sertop.

Dlaczego akurat małe sklepy? Bo to właśnie w nich zazwyczaj znajduje się najwięcej polskich produktów i polskich producentów, a patriotyzm gospodarczy to mocno wyróżniający się obecnie trend, podobnie jak sprzedaż online, która szybuje w górę.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.