Payback: miesiąc dodatkowych oszczędności w Kauflandze

Dzięki nowej promocji przygotowanej przez Kaufland i Payback użytkownicy kart Payback mogą zyskać 10 zł w punktach na zakupy w sklepach sieci. Akcja promocyjna trwa do 14 listopada.

Co zrobić, aby zyskać dodatkowe środki na zakupy? Wystarczy w okresie trwania promocji „Jeszcze więcej punktów Payback w Kauflandzie!”, od 15 października do 14 listopada, odebrać kupon z paragonem lub w aplikacji Payback i czterokrotnie zrobić zakupy o wartości wskazanej na kuponie. Po spełnieniu tych warunków uczestnik otrzyma 1000 punktów Payback, czyli równowartość 10 zł na zakupy w sklepach sieci.

W Kauflandzie klienci mogą zbierać punkty Payback łatwo i szybko – wystarczy okazywać kartę lojalnościową podczas codziennych zakupów. Każde wydane 3 zł to jeden punkt. Zgromadzone punkty można wymieniać na zakupy w sklepach – każde 100 punktów to równowartość złotówki. W ciągu ponad dwóch lat funkcjonowania Programu Payback w Kauflandzie już ponad 7 milionów klientów zebrało punkty, robiąc zakupy w sklepach sieci. Wymieniając punkty na zakupy, klienci zaoszczędzili już 35 mln złotych.

Oprócz możliwości wykorzystania punktów podczas płatności za zakupy w sklepach Kaufland i u wybranych partnerów Programu jego uczestnicy mogą także wymieniać je m.in. na atrakcyjne nagrody rzeczowe, vouchery i karty podarunkowe, a nawet wesprzeć nimi program dożywiania dzieci Pajacyk. Punkty Payback można zbierać w 2 000 miejsc, w tym 250 sklepach online.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. Należy do dużych przedsiębiorstw handlowych Europy z branży sklepów wielkopowierzchniowych. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 130 000 pracowników. W Polsce sieć prowadzi 224 markety i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.

Katarzyna Pierzchała 5264 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.