Galeria Gryf oddaje pieniądze za zakupy

Na klientów należącego do Carrefour Polska centrum handlowego w szczecinie czeka wiele promocji.

Klienci, którzy między 15-17 października zrobią w galerii Gryf zakupy za minimum 150 zł i zarejestrują paragon u hostessy na specjalnym stoisku otrzymają w zamian kartę przedpłaconą o wartości 30 zł, którą mogą przeznaczyć na kolejne zakupy.

Można łączyć kwoty z maksymalnie dwóch paragonów. Na klientów Gryfa czeka ponad 300 kart.

Poza prezentem w postaci karty, na klientów galerii czekają też promocje w sklepach i lokalach gastronomicznych. Na zniżki klienci mogą liczyć m.in. w sklepie kosmetycznym Hebe, salonach odzieżowych 5-10-15 i Szachownica, a także w lodziarni Grycan.

Ponadto, w hipermarkecie Carrefour tradycyjnie mogą liczyć na oferty rabatowe, zwłaszcza jeśli korzystają z aplikacji mobilnej "Mój Carrefour". Mogą też zamówić zakupy online i gotowe odebrać w sklepie, np. na koniec wizyty w galerii.

Joanna Hamdan 11442 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.