Ballantine’s z kolejnym sklepem w Warszawie

W Elektrowni Powiśle swoją działalność zainaugurował piąty sklep pod tym szyldem.

- Cieszymy się, że nasza sieć poszerzyła się o kolejny sklep, zwłaszcza w tak klimatycznej i modnej lokalizacji jaką jest Elektrownia Powiśle, gdzie większość klientów posiada wyjątkowy, sprecyzowany gust, poszukując rzeczy Premium. Po przekroczeniu progu naszego sklepu będą mogli zanurzyć się w morzu smaków i aromatów najlepszych trunków - powiedział Jarosław Buss, właściciel sieci sklepów Ballantines.

To co wyróżnia sieć Ballantine’s od innych sklepów z alkoholami, to - wedle operatora - szeroki i precyzyjnie dobrany asortyment trunków najwyższej jakości oraz fachowy personel.

W nowym sklepie w Elektrowni Powiśle na półkach dostępnych jest ponad 1000 różnych alkoholi. Między innymi: whisky, rumy, burbony, okowity, tequile, aperitivo, wina czy wódki.

Pierwszy sklep pod tym szyldem Ballantine’s powstał 25 lat temu przy ul. Kruczej 47a w Warszawie. Dziesięć lat później uruchomiony został drugi lokal przy ul. Puławskiej 22. Pozostałe dwie placówki mieszczą się na ul. Marynarskiej 15 oraz ul. Zygmunta Vogla 62.

Joanna Hamdan 11442 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.